Winemeup

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.


Tak, mam 18 lub więcej lat | Nie, nie jestem pełnoletni

Kategorie Win

Kraj:

Rodzaj:

Kolor:

Producenci:

Aktualności

Firma

Zapraszamy Państwa do grona wyjątkowych klientów naszego sklepu. Chcielibyśmy powitać Państwa w miejscu o wyjątkowej atmosferze, w którym mogą Państwo znaleźć szeroką gamę win, whisky, cognac, cygar i alkoholi importowanych od najlepszych producentów świata.

Importem win zajmujemy się od 2000 roku dzięki temu macie Państwo pewność, że oferowane przez nas produkty zawsze są najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalną obsługę firm i instytucji- posiadamy bardzo szeroką gamę zestawów upominkowych, oraz bogaty wybór opakowań, na których na Państwa życzenie możemy umieścić firmowe logo, dowolny tekst lub grafikę. Organizujemy degustacje i szkolenia- co może stać się idealnym urozmaiceniem przyjęcia, lub spotkania businessowego. Pomagamy również dobrać wina do potraw. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie pomoże Państwu w doborze win do prywatnej piwniczki, a jeśli takowej Państwo jeszcze nie posiadają nasi eksperci chętnie pomogą Państwu w jej założeniu.

Osoby pragnące nas odwiedzić osobiście znajdą 50 darmowych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie naszego sklepu, bardzo dobre połączenie z centrum miasta, oraz na trasy wylotowe w kierunku południowym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!